Olanaklar


Vücut Gelistirme

Konusunda uzman kadromuz ile birebir, kilonuza, boyunuza ve yaşınıza özel beslenme ve antreman programları sayesinde tam performans vücut geliştirme

Saglıklı Zayıflama

Yapılan en büyük hatalar, kilo verirken sağlığınızdan da götürür. Ancak vücudun gereksinimleri, yeterli olduğu seviyede belirlenip o doğrultuda yapılan diyet ve antremanlar ile sağlığınızı korurken zayıflayın.

Salon Dersleri

Beraber yapılan sporların en büyük artısı, gruba uyma ve kondisyonu sabitlemedir. Fitness Form Club'da size her konuda yardımcı olacak bir uzman hocamız, vücudunuzun her ihtiyacına göre bir salon dersimiz var.

Reformer Pilates

Reformer Pilates dayanıklılık eğitiminde kullanılan en önemli egzersiz aletidir. Joseph H. Pilates tarafından tasarlanan bu esas aletin en son hali Stüdyo Reformer olarak bilinir. Standart stüdyo donanımlarımız arasında yer alan bu makine 'son teknoloji' ürünüdür.

Soyunma Odaları ve Duslar

Hijyen konusunda ki titizlik anlayışımızı, duşunuzu aldığınızda daha iyi anlayacaksınız. Günün her saati sıcak su, kilitli dolaplar, tuvaletler, saç kurutma makinaları, herşey sizin için..

Vale Park Hizmeti

Aracımı nereye parkedicem diye düşünmekten vazgeçin. Aracınızı valemize bırakın, güvenle otoparkımızda ki yerini alsın. Siz sadece sporunuzu düşünün. Sporunuz bittiği anda, aracınız çalışır bir durumda sizi bekliyor olacak.

Vitamin Bar

Tüm sporcu ürünleri, sporcu besinleri ve sıcak - soğuk içeçeklerle donatılmış Vitamin Bar'ımız.
Anasayfa | Aktiviteler | Olanaklar | Foto Galeri | Hakkımızda | İletişim